Безкоштовно по Україні
0 800 33 10 80
Пн-Пт:
09:00–18:00
Сб-Нд:
вихідний

Каталог ЗЗР

Ін Форс Кемікал пропонує широку лінійку засобів захиту рослин від перевірених міжнародних та національних постачальників, а наші менеджери нададуть кваліфіковану підтримку при виборі та нададуть консультацію для правильного використання.

Ocean Invest

Ocean Invest

Ocean Invest – українська компанія, яка займається імпортом і постачаннями засобів для захисту рослин, з 2014 року. Компанія розробляє комплексні системи захисту сільськогосподарських культур на основі високоефективних препаратів, які виробляє світовий лідер хімічної індустрії – корпорації «Shandong Sino-Agri United Biotechnology Co., LTD, NANJING BIOAGRIL».

Sumi Agro

Sumi Agro

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН. Компанія дотримується японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції лише якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин.

BASF

Логотип партнера Ін Форс Кемікал
Логотип партнера Ін Форс Кемікал

BASF

BASF (Badische Anilin- & Soda-Fabrik) — найбільший у світі хімічний концерн, заснований 6 квітня 1865 р. в місті Людвігсхафен, Німеччина. Представництво BASF в Україні було відкрито у 1992 р. у Києві. Компанія підтримує зв'язки з 170 країнами світу.

Corteva Agriscience

Логотип партнера Ін Форс Кемікал
Логотип партнера Ін Форс Кемікал

Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством. Об’єднавши ресурси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences, вони змогли зібрати команду з найбільших світил сільгоспнауки, які використовують досвід понад двох століть досліджень для покращення життя виробників і споживачів.

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)